Інформаційний вебінар конкурсу студентських туристичних стартапів

17 березня Проєктно-освітній центр «АГЕНТИ ЗМІН» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника провів інформаційний вебінар для студентів, викладачів закладів вищої освіти та представників територіальних громад Івано-Франківської області.

Захід було присвячено нещодавно оголошеному управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Конкурсу студентських туристичних стартапів з метою підтримки талановитої молоді, сприяння самореалізації студентів, заохочення їх до подальшої діяльності у сфері туризму на Прикарпатті.

Розповісти детально про умови Конкурсу було запрошено начальника відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталія Передерко.

Організацію та проведення заходу забезпечувала директорка Центру «Агенти змін» ПНУ, доцент кафедри фінансів Світлана Кропельницька, а також фахівчиня Центру, доцент кафедри фінансів Тетяна Мигович.

Зауважимо, що проведення Конкурсу здійснюється відповідно до Положення, затвердженого наказом управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 23.02.2021 року №17-ОД «Про конкурс студентських туристичних стартапів», зареєстрованого в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 26.02.2021 року за №12/133.

Учасниками Конкурсу можуть бути виключно  заклади вищої освіти у партнерстві з територіальними громадами Івано-Франківської області.

Конкурс триває до 01 квітня 2021 року. Бюджет Конкурсу становить 100 тис. грн. Максимальний розмір фінансування одного проєкту, визначеного переможцем Конкурсу – 50 тис. гривень.

Проєкти надсилаються Організатору у друкованому (адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21) і електронному (на електронну поштову скриньку ums@if.gov.ua) вигляді.

Детальні умови участі та форми, необхідні для заповнення, за посиланням:

Переглянути запис вебінару можна на YouToube каналі Проєктно-освітнього центру АГЕНТІВ ЗМІН Прикарпатського університету:

Інформаційний вебінар конкурсу студентських туристичних стартапів 2021-03-17 – YouTube

а також трансляцію на їх сторінці у соцмережі Facebook: https://www.facebook.com/agentyzminpnu