Студентка-спортсменка Віталія Филипів стала чемпіонкою України з важкої атлетики серед юніорів

Студентка 1 курсу спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету Віталія Филипів здобула перемогу на Чемпіонаті України серед юніорів з важкої атлетики, який стартував 23 березня  в місті Чернігові.

Наша студентка-спортсменка виборола золоту медаль в ривку з результатом 80 кг, срібну медаль у поштовху з результатом 96 кг  та золоту медаль у сумі двоборства – 176 кг.

Також Віталія Филипів стала переможницею у Всеукраїнському турнірі на призи олімпійської чемпіонки Наталії Скакун з важкої атлетики.

Тренується спортсменка під керівництвом тренерів Миколи Чабана та Віталія Корнієнко.

Загалом у Чемпіонаті України бере участь 70 дівчат і 136 юнаків із 22-ох областей – це найсильніші молоді важкоатлети. У програмі змагань виконання двох вправ –  ривок і поштовх штанги.

Варто зазначити, змагання є відбірковими до Чемпіонату світу, який відбудеться у Саудівській Аравії та до Чемпіонату Європи серед спортсменів до 20 років, який відбудеться у вересні у Фінляндії.