Нагороджено переможців гри-вікторини “Шлях Василя Стефаника»

Сьогодні у Прикарпатському університеті завершилася гра-вікторина “Шлях Василя Стефаника”. У фінальній частині гри взяли участь капітани 12 із майже восьми десятків команд. Тож, найбільше балів за підсумками попереднього онлайн етапу набрали команди: Снятинського ліцею імені Антона Лотоцького, Коломийського ліцею №1 імені Василя Стефаника, Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка, Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка, Снятинського ліцею «Інтелект» Снятинської міської ради, Коломийського ліцею №2, Стецівського ліцею Снятинської міської ради, Ліцею № 25 Івано-Франківської міської ради, Чорнопотоківського ліцею Делятинської ТГ, Коломийського ліцею №5 ім. Т.Г. Шевченка, Струпківського ліцею Отинійської селищної ради та Прутівського ліцею імені Володимира Самійленка Снятинської міської ради.

Третє місце у грі-вікторині взяла команда Коломийського ліцею №5 ім. Т.Г. Шевченка, капітан команди Ольга Пітцик (вчителька Оксана Єна).

Друге – команда Коломийського ліцею №2 Коломийської міської ради, капітан Мирослава Мицак (вчителька Лариса Шевчук).

Переможцем комп’ютерної гри-вікторини стала команда Стецівського ліцею Снятинської міської ради – капітан команди Наталія Малофій, вчителька Надія Курилюк.

Після завершення фінальної гри відбулося нагородження команд-переможниць та їх наставників-вчителів. Учні отримали дипломи та подарунки, а вчителі – сертифікати з підвищення кваліфікації на тему «Використання комп’ютерних технологій на уроках української мови та літератури. Комп’ютерна гра-вікторина «Шлях Василя Стефаника» в кількості 30 год (1 кредит ЄКТС)”.

• Фінальний етап гри "Шлях Василя Стефаника"