Наш студент-спортсмен Віктор Голіней виборов чемпіонський титул

Студент Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету  спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» Віктор Голіней на чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп виборов чемпіонський титул у ваговій категорії понад 120 кг серед юніорів з результатом у сумі трьох вправ 840 кг (присідання – 300 кг, жим лежачи – 235 кг, станова тяга – 305 кг). Спортсмен тренується під керівництвом бригади тренерів Василя Грицка та Анни Литвин.

Зазначимо, що в м. Коломия 19-25 травня проходить чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп. У змаганнях беруть участь понад 200 спортсменів з усіх регіонів нашої країни.  За результатами цих змагань будуть сформовані збірні команди, які представлятимуть Україну на Чемпіонаті Європи та Чемпіонаті світу з класичного пауерліфтингу.