Зустріч з генеральними консулами та консулами держав-членів Вишеградської групи. Конференція та відкриття виставки.

З нагоди 30-річчя заснування Вишеградської четвірки Генеральне консульство Республіки Польща у Львові у співпраці з Прикарпатським національним університетом ім. Василя Стефаника організовує низку заходів за участі генеральних консулів та консулів держав-членів Вишеградської групи.

У рамках програми планується відкриття тематичної виставки, проведення дискусійних панелей за участю чотирьох консулів країн V4 зі Львова та Ужгороду, а також презентація транскордонних проєктів реалізованих за кошти Вишеградського фонду та ЄС.

Даний захід стане чудовою нагодою для представлення результатів роботи Вишеградської групи та обговорення її значення для регіону Центральної Європи й для України зокрема, як однієї з найважливіших держав Східного партнерства ЄС.

Початок заходів 23 червня о 11:00 год (ауд.25, центральний корпус Прикарпатського університету, вхід з вул.Шевченка).

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ