Наш студент Віктор Голіней – призер чемпіонату Європи з пауерліфтингу

Студент  другого курсу спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» Коломийського навчального-наукового інституту Прикарпатського національного університету Віктор Голіней  у складі чоловічої збірної команди України виборов срібну медаль на чемпіонаті  Європи з пауерліфтингу з результатом у сумі триборства 1105 кг (присідання  2 місце – 425 кг,  жим 2 місце – 325 кг, тяга станова 3 місце – 355 кг).

Віктор Голіней – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, вихованець ДЮСШ №2 Івано-Франківської обласної ради, тренується під керівництвом тренерів Василя Грицка та Анни Литвин.

Зазначимо, що чемпіонат Європи з пауерліфтингу відбувся днями в м.Плзень (Чеська Республіка). У змаганнях взяли участь більше 250 учасників різних вікових груп.