Наші баскетбольні команди 3х3 зайняли весь п’єдестал чемпіонату України

Три жіночі команди баскетбольного клубу «Франківськ-ПНУ», у складі яких виступили і студентки Прикарпатського університету, зайняли весь п’єдестал чемпіонату України 3х3. Головний тренер – Юрій Процюк.

Наші баскетболістки посіли відповідно 1-е, 2-е та 3-є місця. Тож, чемпіонами цьогоріч стала команда БК «Франківськ-ПНУ 2» у складі Вероніки Космач, Олесі Малашенко, Міріам Уро Нілє, Оксани Моллової та Ольги Боровець. Друге місце посіла команда БК «Франківськ-ПНУ 3» у складі Олени Тетерук, Олени Самохвалової, Ольги Сівакової, Дарини Завертайло. Бронзовими призерами чемпіонату стала команда БК «Франківськ-ПНУ 4» у складі Крістіни Узельман, Анастасії Венжик, Дарини Карауланової та Валерії Казанцевої.

Зазначимо, що фінальний етап літнього чемпіонату України з баскетболу 3х3 завершився сьогодні у Києві. У жіночому турнірі, зокрема, брали участь 8 команд, які були розділені на дві групи А та В. До плей-оф пробилися баскетболістки, які посіли перше та друге місця у своїх квартетах.

Вітаємо переможців та призерів! Бажаємо баскетболісткам Прикарпатського університету подальших перемог!