Наша студентка Яна Волошинюк стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з самбо

15 жовтня у перший день молодіжного чемпіонату світу з самбо у грецьких Салоніках у складі збірної команди України на третю сходинку п’єдесталу піднялася студентка першого курсу факультету фізичного виховання і спорту спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Яна Волошинюк. Наша студентка-спортсменка здобула бронзову медаль у ваговій категорії до 50 кг.

До участі у міжнародних змаганнях студентку-спортсменку підготували її тренери – Євген Боднарук, заслужений тренер України, старший тренер національної збірної команди України з самбо; Андрій Микитин, старший тренер молодіжної національної збірної команди України з самбо; Сергій Курилюк, тренер-психолог, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету.

Першоджерело: http://sambo.net.ua/?code=13_2&id=1248&fbclid=IwAR0-irVDuoHHTrR-bV5w5oZRMOCQcURruBBBmOOTs-8m20jzRByXLHxicAg