Студентський онлайн-форум «Україна-Японія»

15-18 лютого 2022 року відбудеться студентський онлайн-форум «Україна-Японія».

Студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника спеціальності “Міжнародні відносини” матимуть змогу поспілкуватися зі студентами нашого нового університету-партнера — Університету Кобе Гакуїн (м. Кобе, Японія). Під час форуму студенти ПНУ пройдуть курс японознавства, за результатами чого отримають відповідні сертифікати.

Зазначимо, що Університет Кобе Гакуїн засновано у 1966 році. Це приватний університет, розташований на західній околиці міста Кобе, у префектурі Хього в Японії. Сьогодні університет об’єднує 9 факультетів, сім вищих навчальних закладів, тут навчається більше 11 тис. студентів. Девіз Університету – “Любов до істини та повага до індивідуальності”. Впродовж багатьох років Університет Кобе Гакуїна в особі професора Йошіхіко Окабе, президента Асоціації україністів Японії, є провідним університетом з досліджень японсько-українських відносин.