Вічна пам’ять

20 лютого 2022 року на 67-му році життя відійшла у вічність наша колега, кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри методики музичного виховання та диригування Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

ЛІДІЯ  ВАСИЛІВНА  ШЕГДА

Лідія Василівна півстоліття присвятила себе вихованню студентської молоді, зробила посильний внесок в українську музикознавчу науку. Перестало битися серце, яке завжди було переповнене любов’ю до рідних, студентів, колег та до всіх, кому пощастило зустрітись на життєвому шляху з цією чудовою людиною. Вона була для усіх прикладом надійності, відповідальності, товариськості. Саме такою Лідія Василівна залишиться у серцях кожного, хто її знав.

Ректорат університету, профспілковий комітет, колективи Навчально-наукового інституту мистецтв та кафедри методики музичного виховання та диригування глибоко сумують з приводу смерті колеги, висловлюють співчуття рідним і близьким покійної.

Панахида відбудеться 21 лютого 2022р. о 19:00 год. (Будинок смутку, м. Івано-Франківськ, вул. Ребета, 3)

Похорон відбудеться 22 лютого 2022р. о 12:00 год.(Будинок смутку, м. Івано-Франківськ, вул. Ребета, 3)