Наш студент Віктор Голіней став чемпіоном Європи з пауерліфтингу

Студент 4 курсу спеціальності “Середня освіта (Фізична культура)” денної форми навчання Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Віктор Голіней став чемпіоном Європи з пауерліфтингу. Він за сумою триборства в 1100 кг виборов три малі золоті медалі з результатом: присідання – 420 кг, жим лежачи – 322,5 кг, станова тяга – 357,5 кг.

Зазначимо, що наш студент Віктор Голіней  виступив у складі збірної команди України  на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, який проходив 3-8 травня у м. Плзень (Чехія). Віктор Голіней вихованець  ДЮСШ № 2 Івано-Франківської міської ради та тренується під керівництвом бригади тренерів В. Грицка і А. Литвин.

Вітаємо нашого студена-спортсмена і його тренерів з черговим високим досягненням.