Підписано партнерську угоду з Академією юстиції Польщі

Прикарпатський університет розширює міжнародну співпрацю. Ще одним партнером ПНУ стала Академія юстиції (в оригіналі –  Szkołą Wyższą Wymiaru Sprawiedliwości. Варшава. Республіка Польща).

Відповідну Угоду про співпрацю підписали сьогодні ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор ЦЕПЕНДА та ректор-комендант Академії юстиції Марцін СТШЕЛЕЦ. На церемонії підписання також був присутній заступник Міністра юстиції Республіки Польща Марцін РОМАНОВСКІ.

Під час зустрічі йшлося про зацікавленість обох сторін у спільному розвитку наукового та інноваційного потенціалу, у тому числі спільних наукових досліджень.

Зазначимо, що партнерами Прикарпатського університету сьогодні є більше 70-ти освітніх інституцій різних країн світу. Зокрема, Польщі, Румунії, Словенії, США, Туреччини, Таджикистану, Китаю і ін.