З Днем знань! З початком нового навчального року!

Дорога університетська спільното! Щиро вітаємо вас з початком нового 2022-2023 навчального року!

Незважаючи на повномасштабну війну росії проти України ми традиційно розпочинаємо новий навчальний рік – 1 вересня.

У цей непростий для нашої країни час нам вдалося належно забезпечити неперервність освітнього процесу, якість і сталість здобуття освіти, втримати свої лідерські позиції серед вітчизняних закладів вищої освіти.

Прикарпатський і надалі залишається в тих традиціях, які відповідають завданням не лише українських, а й світових університетів. І наша місія, і наші основні орієнтири спрямовані на освіту, науку та регіон.

Пам’ятаймо, що можливістю працювати під мирним небом ми завдячуємо героїчним Збройним силам України. Нині у їх лавах, зокрема, 54 студенти та 9 працівників Прикарпатського університету, котрі самовіддано і героїчно захищають рідну землю від ворога.

Сьогодні, ми, на своєму освітньому фронті наполегливо підтримуємо наших захисників та захисниць. І надалі маємо з подвійною енергією і силою працювати. Від роботи тилу також буде залежати успіх і перемога у цій війні. А на велику перспективу– розбудова нашої держави.

Тож, здоров’я усім нам, добра, натхнення в роботі, нових професійних здобутків та віри у нашу перемогу!

Слава Україні! Героям Слава!