Наукове стажування у Великій Британії

Доцентка кафедри англійської філології Уляна Тиха проходить річне наукове стажування у Кардіффському університеті (Уельс, Велика Британія) за сприяння Британської академії (The British Academy) та Ради науковців у зоні ризику (CARA).

Вона співпрацює з колегами зі Школи англійської мови, комунікації та філософії (School of English, Communication and Philosophy), та проводить дослідження у сфері творчого та академічного письма, а також критичного дискурс-аналізу.

Українські науковці, які зараз проходять стажування в університетах Великої Британії, поділились своїми науковими напрацюваннями з британськими колегами та окреслили подальший план наукових розвідок.

Крім цього, українські науковці відвідали Лондонське Королівське товариство, членами якого свого часу були Ісаак Нютон, Чарльз Дарвін, Альберт Ейнштейн. Британські колеги ознайомили українських дослідників з архівами та виставковими залами товариства.