Присвоєння та вручення погонів первинного офіцерського звання «Молодший лейтенант запасу» випускникам кафедри військової підготовки ПНУ

2 грудня об 11 годині у центральному корпусі (вул. Чорновола) Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника біля пам’ятника Романа Гурика відбудеться урочистий захід з нагоди присвоєння та вручення погонів первинного офіцерського звання «Молодший лейтенант запасу» випускникам кафедри військової підготовки ПНУ.

У заході приймуть участь ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда, керівний склад університету, представники обласного та міського територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, а також студенти кафедри військової підготовки.