Урочисті заходи присвячені 15-річчю кафедри готельно-ресторанної та курортної справи

6 грудня у Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника на факультеті туризму відбудеться:

– о 11-00 год. – Святочна академія, присвячена 15-літтю створення кафедри готельно-ресторанної та курортної справи;

– о 12.00 год. – Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Готельно-ресторанний бізнес і курортна справа України».

Організатор заходу – кафедра готельно-ресторанної та курортної справи Факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Напрями роботи конференції: історія готельно-ресторанної та курортної справи Українських Карпат; інноваційні технології сучасного готельно-ресторанного бізнесу; регіональні проблеми розвитку курортної та готельно-ресторанної справи; вплив пандемічної кризи на готельно-ресторанний бізнес; стратегічні напрями формування та розвитку національного туристичного продукту; правові аспекти та фінансово-економічні механізми функціонування готельно-ресторанного бізнесу.

Підключитися до конференції можна на Zoom за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/5201484022