6 грудня  2022 р. на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника  відбулася Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Готельно-ресторанний бізнес і курортна справа України».

Організатор заходу – кафедра готельно-ресторанної та курортної справи Факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Напрями роботи конференції:

– історія готельно-ресторанної та курортної справи Українських Карпат;

– інноваційні технології сучасного готельно-ресторанного бізнесу;

– регіональні проблеми розвитку курортної та готельно-ресторанної справи;

– вплив пандемічної кризи на готельно-ресторанний бізнес;

– стратегічні напрями формування та розвитку національного туристичного продукту;

– правові аспекти та фінансово-економічні механізми функціонування готельно-ресторанного бізнесу.

У конференції, що відбувалася у змішаному режимі, прийняло участь 105 осіб з числа академічної спільноти, студентства, стейкхолдерів, зацікавлених осіб.

Загалом опубліковано 71 статтю та тези. Модератором конференції була доц. Ірина Мендела. За результатами конференції опубліковано матеріали (458 с.). Головний редактор – проф. Володимир Клапчук.
Збірник матеріалів конференції можна переглянути за посиланням.