Відбудеться продовження звітно-виборної конференції первинної профспілкової організації працівників Прикарпатського університету

21 березня 2023 року відбудеться продовження звітно-виборної конференції первинної профспілкової організації працівників університету.

Порядок денний:

Початок о 14:00 год. Актова зала університету

1. Вибори голови первинної профспілкової організації працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

2. Вибори заступника голови первинної профспілкової організації працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

3. Затвердження складу профспілкового комітету первинної профспілкової організації працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Реєстрація делегатів з 13 год. 00 хв. в фойє актової зали (при собі мати документ, що посвідчує особу).

СПИСОК ДЕЛЕГАТІВ