До дня науки в університеті відбулась інтелектуальна гра “Що? Де? Коли?”

До дня науки, 23 травня відбулася інтелектуальна гра “Що? Де? Коли?”, присвячена темі академічної доброчесності та антикорупції. Перед початком боротьби за звання “найсвітліші розуми університету”, з вітальним словом виступила перша проректорка – Валентина Якубів.

У грі взяли участь 9 команд, а саме:  амфетамінки – факультет природничих наук; страшні спеціалісти– факультет історії, політології і міжнародних відносин; йой – факультет філології; ŁOWCY FORTUNY – економічний факультет; брейнсторм – факультет іноземних мов; ФПН– факультет природничих наук; бандерікс – факультет історії, політології і міжнародних відносин; бобри – Навчально-науковий юридичний; черепаха Аха – педагогічний факультет.

Суддівська колегія, у складі Олега Жерноклеєва (голова комісії з питань етики та академічної доброчесності), Юрія Костелея (керівника відділу з питань запобігання та виявлення корупції) та Вікторії Лялюк (голова студентського сенату), відзначила трьох переможців: 1 місце – команда “Бобри”; 2 місце – команда “Бандерікс”; 3 місце – команда “Страшні спеціалісти”.

Щиро вітаємо переможців та дякуємо всім командам за проявлену активність.