Викладачі ПНУ взяли участь у IV Зимовій школі підвищення кваліфікації «Освітянин для майбутнього покоління»

2 – 4 лютого 2024 року викладачі Прикарпатського національного університету, а саме: декан педагогічного факультету Оксана Кондур, професор кафедри фінансів Роман Щур, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та прикладної економіки Володимир Стефінін, доцента кафедри педагогіки початкової освіти Любомира Ілійчук, доценти кафедри загального та германського мовознавства Ірина Ілійчук та Олексій Воробець та доценти кафедри фінансів Іван Плець та Тетяна Солоджук взяли участь у першому етапі IV Зимовій школі підвищення кваліфікації «Освітянин для майбутнього покоління», яка проходила в м. Яремче.

Загальна кількість учасників налічувала більше 60 освітян.

Організаторами даного заходу є ВГО «Інноваційний університет». Доцент кафедри підприємництва, торгівлі та прикладної економіки ПНУ Володимир Стефінін є співорганізатором даної школи і отримав високе визнання з боку керівництва ВГО «Інноваційний університет» за вагомий особистий внесок в її організації.

З вітальним словом виступив Тарас Фініков – кандидат історичних наук, президент МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», професор Варшавського університету та Олеся Ващук – доктор юридичних наук, голова громадської організації «Міжнародний фонд розвитку» та ВГО «Інноваційний університет», голова Ради молодих учених МОН України.

Знайомство учасників школи провела Теодозія Яцишин – доктор технічних наук, професор кафедри технологій захисту навколишнього середовища Івано-Франківського національного університету нафти і газу.

2 лютого 2024 року відбувся перший модуль ІV Зимової школи підвищення кваліфікації «Освітянин для майбутнього покоління», присвячений аналізу існуючої позиції освітянина та обов’язкових професійних навичок.

3 лютого 2024 року були проведені другий і третій модулі IV Зимової школи підвищення кваліфікації «Освітянин для майбутнього покоління». Другий модуль включав дослідження особистісних навичок викладача і ще 5 насичених тренінги. Третій модуль окреслив гнучкі навички викладача для майбутнього покоління і включав 3 інтерактивні заняття.

4 лютого 2024 року тренери Олена Ковальчук та Ольга Дороніна, провели інтерактивний тренінг про ключові показники ефективності освітянина в Україні та ЄС. А також Сергій Касян провів тренінгове заняття «Персональний бренд освітянина майбутнього».

При завершенні першого етапу школи, учасники обговорили та визначили зміст виконання індивідуальних проєктів, які будуть виконуватися за основним місцем роботи протягом наступних етапів школи.

Програма IV Зимової школи триває з 02 лютого 2024 р. по 18 квітня 2024 р.