![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/429388181_1330809717579613_863050543800408960_n-1024x768.jpg)
З 18 по 24 лютого у місті Коломия відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед всіх вікових груп. Студенти спеціальності “Фізична культура (середня освіта)” Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Вікторія Костюк та Дмитро Голіней гідно представили Івано-Франківську область на цих змаганнях.
Вікторія Костюк стала срібною призеркою чемпіонату України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок з результатом триборства 495 кг (присідання – 205 кг, жим лежачи – 115 кг, станова тяга- 175 кг).
Дмитро Голіней став чемпіоном України з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок з результатом триборства 890 кг (присідання -360 кг, жим лежачи – 225 кг, станова тяга – 305 кг).
Вітаємо атлетів та їхніх тренерів. Бажаємо надалі великих Перемог!