![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_20-31-56-886x1024.jpg)
2 березня 2024 року стартував проєкт «Університет молодих лідерів 2024» від Key Generation. На етапі відбору було подано 370 заявок, організатори відібрали тільки 120 найкращих кандидатів, серед яких і аспірантка педагогічного факультету, асистентка кафедри початкової освіти Наталія Котурбаш.
Що таке «Університет молодих лідерів»? Це програма для навчання молоді, що визначається комплексним підходом до розвитку майбутніх лідерів повоєнної України у сфері політики, права, економіки та публічного управління.
Серед спікерів програми будуть народні депутати, відомі дипломати та експерти в сфері економіки та політології.
Вітаємо Наталію Котурбаш і бажаємо успішного проходження цієї тримісячної програми.