Проведено перший офіційний Чемпіонат Івано-Франківської області з бадмінтону

2-3 березня Федерація бадмінтону Івано-Франківська при підтримці партнерів Федерації бадмінтону Івано-Франківській області, яку очолює ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда, відділення НОК України в Івано-Франківській області, Управління спорту та молодіжної політики ІФ ОДА) та за сприяння ПНУ провели перший офіційний Чемпіонат Івано-Франківської області 2024 серед молодших юнаків, юнаків, юніорів, молоді (U13-U15-U17-U19).

На змагання зібралися спортсмени зі всієї області, були представлені: Калуш, Долина, Отинія, Косів, Коломия, різні школи Івано-Франківська.

Всього у змаганні прийняли участь 46 спортсменів у різних категоріях  (U13-U15-U17-U19) і розрядах (одиночний, парний, змішаний).

Вітаємо всіх переможців і бажаємо подальших успіхів і спортивних досягнень!

Результати