Наша аспірантка пройшла відбір на участь в проєкті Університету молодих лідерів 2024

2 березня 2024 року стартував проєкт «Університет молодих лідерів 2024» від Key Generation. На етапі відбору було подано 370 заявок, організатори відібрали тільки 120 найкращих кандидатів, серед яких і аспірантка педагогічного факультету, асистентка кафедри початкової освіти Наталія Котурбаш.

Що таке «Університет молодих лідерів»? Це програма для навчання молоді, що визначається комплексним підходом до розвитку майбутніх лідерів повоєнної України у сфері політики, права, економіки та публічного управління.

Серед спікерів програми будуть народні депутати, відомі дипломати та експерти в сфері економіки та політології.

Вітаємо Наталію Котурбаш і бажаємо успішного проходження цієї тримісячної програми.