![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/430330339_7431132776925534_421757491872921497_n-724x1024.jpg)
Шановні абітурієнти! З 1 квітня 2024 року щосуботи на базі кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника будуть відбуватися двомісячні безкоштовні підготовчі курси з рисунку для вступу на спеціальність 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».
Попередній запис та консультації за тел.: 0666435631.