Спільний міжнародний проєкт Прикарпатського і Варшавського університетів для студентів і молодих науковців

Кафедра слов’янських мов ПНУ спільно з Інститутом прикладної полоністики Варшавського університету розпочала реалізацію міжнародної програми “Studiuj i badaj po polsku!”, що фінансується коштами Національного агентства академічних обмінів.

У рамках програми передбачено цикл відкритих лекцій з лінгвістики, наукову конференцію, публікацію спеціального випуску наукового журналу Варшавського університету “Порадник мовний” та семінари з редагування дипломних робіт, наукових статей та проведення науково-дослідницьких проєктів.

Учасниками програми є студенти та молоді науковці з Прикарпатського університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Харківського національного університету імені Василя Каразіна та Національного університету імені Івана Огієнка з Камʼянця Подільського.

Першу лекцію вже 19 березня прочитає професор Станіслав Дубіш (Варшавський університет), видатний польський лінгвіст, автор словників польської мови, праць присвячених історії мови, стилістиці та сучасній польській мові, член Ради польської мови Польської академії наук, Варшавського наукового товариства, Польського лінгвістичного товариства та віце-президент Товариства культури мови.

Осіб, які зацікавлені у участі у програмі, просимо зв’язатися по електронній пошті: studiujpopolsku@gmail.com