Вічна пам‘ять!

Із глибоким сумом повідомляємо про смерть на 63-му році життя завідувача лабораторією НВЛ Технології та організації ресторанного господарства ПНУ, члена Національної спілки архітекторів України Богославця Ігоря Михайловича (24.10.1961 – 18.03.2024 рр.).

Ігор Богославець був не лише видатним фахівцем та викладачем, а й надзвичайною людиною, яку всі поважали та шанували. Його талант, працьовитість та доброта назавжди залишаться в наших серцях.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким. Вічна та світла пам’ять!

Народився 24 жовтня 1961 р. у м. Надвірна Івано-Франківської області. Навчався в середній школі № 1 м. Надвірна.

З 1976 по 1978 рр. здобув фах техніка-механіка в Надвірнянському автотранспортному технікумі. Трудову діяльність розпочав в Надвірнянському автобусному парку.

У 1980–1982 рр. проходив службу в рядах Радянської Армії в м. Біла Церква Київської області.

З 1983 по 1988 рр. навчався в Львівському політехнічному інституті за спеціальністю «архітектура».

За розподілом 1988 р. був направлений в м. Івано-Франківський ПКТІ лісової промисловості України, де розпочав роботу архітектором в архітектурно-будівельному відділі. На час завершення роботи в ПКТІ займав посаду завідувача сектором генеральних планів і транспорту. Брав участь в проектах будівництва заводів ДСП в м. Надвірна, смт. Брошнів, меблевих комбінатів в м. Снятин, м. Гайсин Вінницької обл., адміністративних та житлових будинків.

В 2004–2010 рр. – начальник проектного відділу Державного науково-реставраційного управління обласної архітектури. 2010–2012 рр. – начальник архітектурно-планувального бюро управління містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА.

З 2009 р. член Національної Спілки Архітекторів України.

З 2011 р. сертифікований архітектор, практикуючий архітектор.

З 2011 р. член Містобудівельної ради управління містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА.

З вересня 2012 р. викладач кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Факультету туризму Прикарпатського національного університету.