З Міжнародним днем театру!

Щиро вітаємо наших студентів, випускників та викладачів Навчально-наукового інституту мистецтв, а також всіх творчих особистостей та поціновувачів мистецтва!

Сила нашого університету — у тому, що наші вихованці — актори театру і кіно, незважаючи на свою популярність, не мають зіркової хвороби, натомість демонструють чітку громадянську позицію. Їх акторський маніфест — це поєднання професійності і патріотизму.

Нехай кожен ваш театральний виступ буде повним вражень та успіхів, а ваша творчість ніколи не знаходить меж!

Ми висловлюємо вдячність та шану до мистецтва, яке надихає нас, розширює межі нашої уяви та допомагає зрозуміти глибину людських почуттів . Нехай театр завжди буде місцем, де збираються дива, де народжуються нові ідеї, де вирують щирі емоції та незабутні враження. Бажаємо акторам сцени й глядачам натхнення, тепла та творчого успіху!