Наші студенти – переможці конкурсу наукових робіт!

Рішенням Галузевої конкурсної комісії другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2023/2024 рр. зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» дипломом III ступеня нагороджено магістранта ОПП «Курортна справа» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Володимира Дудіна та студента другого курсу ОПП «Готельно-ресторанна справа» Тараса Клапчука. Тема наукової роботи «Територіальна організація курорту «Яремче» у Надвірнянському районі Івано-Франківської область»), керівник – завідувач готельно-ресторанної та курортної справи Володимир Клапчук.

Щиро вітаємо студентів! Пишаємося ними та їхніми здобутками.

Організатором конкурсу є Міністерство освіти і науки України. Він проходить щорічно з метою сприяння талановитим студентам, розвитку студентської наукової діяльності, розвитку наукових досліджень в галузі готельно-ресторанної та курортної справи.