Про наслідки глобального потепління розповіла в етері «Галичини» наша доцентка

Заступниця декана факультету природничих наук, доцентка кафедри географії та природознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Наталія Бєлова взяла участь в прямому етері програми «Про головне в деталях» на ОТБ «Галичина».

Відбулась цікава та змістовна розмова про стрімке збільшення температур, заходи, які необхідні для протидії змінам клімату та можливі шляхи адаптації до нової реальності. Йшлося й про світові тенденції глобального потепління, температурні рекорди, які вже зафіксовані на Прикарпатті та про багато іншого, що нині цікавить суспільство.

Запрошуємо переглянути повну версію телеефіру за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=TffHfDm6X4g

Дякуємо ведучим за актуальну та потрібну дискусію, а організаторам телеканалу за запрошення!

Україна матиме успіх у майбутньому, коли суспільство швидко та ефективно зможе адаптуватися до змін клімату. Тому надзвичайно важливою стає популяризація екологічних цінностей серед громадян та впровадження сталих практик на всіх рівнях суспільства.