Перемога у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт «Культура і мистецтво»

Студентка 3 курсу кафедри сценічного мистецтва і хореографії, спеціальності «Хореографія» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Олександра Стрілецька здобула перемогу (3 місце) у Всеукраїнському конкурсі-захисті студентських наукових робіт із галузі знань 02 «Культура і мистецтво», спеціальності 024 «Хореографія». Науковий керівник – кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри сценічного мистецтва і хореографії Ольга Квецко.

Організаторами є Львівський національний університет імені Івана Франка.

На конкурс подавались самостійно підготовлені наукові роботи здобувачів вищої освіти з актуальних проблем в межах спеціалізації «Хореографія», які є пошуковими за своїм характером, мають наукове або прикладне значення, не мають відзнак інших конкурсів.

Представлення власних досліджень конкурсантами відбулося 10 квітня 2024 року в рамках ХІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених, аспірантів та студентів «Хореографічне мистецтво – мистецькі виміри».

Галузева конкурсна комісія Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт із галузі знань 02 «Культура і мистецтво», спеціальності 024 «Хореографія» забезпечила рецензування 44 (сорок чотири) конкурсних наукових робіт здобувачів вищої освіти, що надійшли з 10 (десяти) закладів вищої освіти.

Вітаємо нашу студентку із таким досягненням та бажаємо успіхів у професійному зростанні і перемог у культурному просторі!