Зі світлим святом Христового Воскресіння!

Дорогі викладачі, аспіранти, студенти та працівники університету!

Щиро вітаємо вас з особливим та світлим християнським святом, з Великоднем! Нехай цей день наповнить ваше життя теплом, добром, любов’ю і благополуччям. Щоб у вашому домі панувала злагода, а у ваших серцях – віра і надія.

Великдень – це час оновлення, перемоги життя над смертю, добра над злом. Нехай же це світло Перемоги осяє над нашим українським народом та принесе мир і розквіт нашій державі.

Сьогодні важливо пам’ятати про тих, хто стоїть на захисті нашої країни, про наших воїнів, які невтомно борються за нашу свободу та майбутнє. Їхня самовідданість і героїзм додають сили, натхнення та мотивацію.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості, успіхів у роботі та навчанні, а також Божого благословення! А нашій Україні – ПЕРЕМОГИ, міцності, єдності та нескореності перед викликами.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!