Університет вітає рідне місто!

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника вітає Івано-Франківськ з його 362-ю річницею! Це особливий день для міста зі своєю цікавою історією, культурою та спадком.

Хочемо у цей день відзначити особливу роль університетів у розвитку Івано-Франківська. Студентська молодь – це його сьогодення, майбутнє, інтелектуальний та культурний потенціал.

Бажаємо рідному місту натхнення та енергії для нових звершень. Разом розвиваємося та процвітаємо! Нехай кожен куточок нашого міста стає символом єднання, толерантності та взаєморозуміння серед різних культур та традицій.

Цей день також є днем гордості та вдячності захисникам України, які дають відсіч ворогу не дозволяючи забрати нашу свободу!