Студентки-богемістки отримали державні стипендії з вивчення чеської мови, літератури, культури та історії

Відповідно до угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти, молоді та спорту Чеської Республіки від 2022 року уряд Чеської Республіки надав громадянам України в 2024 році 8 державних стипендій з вивчення чеської мови, літератури, культури та історії в літніх школах слов’янських студій у Чеській Республіці. За результатами поданих заяв дві студентки 1 курсу освітньої програми «Чеська мова і література» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, а саме Яна Хоптій і Марія Борисова отримали державні стипендії.

Студентки візьмуть участь в інтенсивних заняттях щодо вдосконалення чеської мови, довідаються більше про чеську літературу, культуру та історію, а також відвідають семінари з перекладознавства.

Навчатися студентки будуть у Празі.