Всеукраїнська конференція «Вдосконалення правового регулювання: погляд молодих науковців»

10 – 11 травня о 10.00 год. у Навчально-науковому юридичному інституті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 44 а) відбудеться щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція «Вдосконалення правового регулювання: погляд молодих науковців» у змішаному форматі. Для участі в конференції запрошені молоді вчені-юристи та здобувачі освіти, які навчаються за спеціальностями «Право», «Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність», працівників суду, правоохоронних та правозахисних органів, недержавних організацій.

Конференція  відбуватиметься за такими основними тематичними напрямками:

1) теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень;

2) конституційне право; муніципальне право;

3) цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право;

4) господарське право, господарсько-процесуальне право;

5) трудове право; право соціального забезпечення;

6) земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право;

7) адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право;

8) кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право;

9) кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність;

10) судоустрій; прокуратура та адвокатура;

11) міжнародне право; право ЄС; право держав-членів ЄС;

12) філософія права.

Робочі мови: українська, англійська.

Вхід вільний.

Подані доповіді будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції в pdf форматі, який планується надіслати до 1 липня 2024 року її учасникам.