В університеті відзначили переможців чемпіонату з судоку

Третій відкритий чемпіонат з судоку відбувся на базі факультету математики та інформатики. Захід традиційно  приурочили відзначенню міжнародного дня числа пі. Оргкомітет чемпіонату очолив доцент кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Анатолій Казмерчук. У чемпіонаті взяли участь 58 учасників, серед яких учні загальноосвітніх навчальних закладів та студенти університетів Івано-Франківська. Програма конкурсу передбачала розв’язання 5-ти завдань: 3 – класичних судоку, 1 – кілер-судоку та 1 – калкудоку. Загальний час виконання завдань –  75 хвилин.

Моніторинг результатів чемпіонату показав, що учасники найкраще вміють розв’язувати класичні судоку. Більше 65% конкурсантів успішно вирішили одне завдання із класичних судоку. Інші виявилися складнішими: калкудоку розв’язали лише 2 учасники,  кілер-судоку не розв’язав ніхто.

Призерами чемпіонату з судоку серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів стали: 1 місце – Тринога Мирослав, Івано-Франківський природничо-математичний ліцей; 2 місце – Мельничук Антон, Івано-Франківський коледж Прикарпатського національного університету; 3 місце – Панчак Юлія, Івано-Франківський коледж Прикарпатського національного університету.

Призерами чемпіонату з судоку серед студентів стали: 1 місце – Ромас Тетяна, ІФНТУНГ; 2 місце – Парика Тетяна, Прикарпатський національний університет, група М-32; 3 місце – Савчин Марія, Прикарпатський національний університет, група М-32.

Учасників інтелектуального конкурсу, які показали найкращі результати, нагородили грамотами. Чемпіон турніру з судоку Тринога Мирослав отримав ще й солодкий приз.

Результати третього відкритого чемпіонату з судоку можна переглянути тут. (http://mif.pu.if.ua/mif/nauka/olymptk/742-2018-03-15-10-20-03)