Студентка Наталія Линдюк стала переможницею університетського конкурсу краси “Міс Першокурсниця 2018”

28 листопада в Актовій залі університету відбувся конкурс краси «Міс Першокурсниця ПНУ 2018». Організатор заходу – студентський Сенат університету. Ведучими свята виступили Ірина Турчин та Ігор Ребега.

Цьогоріч в конкурсі взяли  участь 10 претенденток на звання найкращої першокурсниці Прикарпатського національного університету: Анна Костюк (Педагогічний факультет), Вікторія Дарій (Факультет філології), Юліана Душенко (Факультет іноземних мов), Анастасія Тумир (Факультет історії, політології і міжнародних відносин), Роксолана Брич (Педагогічний факультет), Світлана Половко (Педагогічний факультет), Наталія Линдюк (Факультет історії, політології і міжнародних відносин), Христина Лукинів (Факультет іноземних мов), Яна Бонковська (Педагогічний факультет), Алла Кохана (Педагогічний факультет).

До складу журі цьогорічного конкурсу ввійшли: голова студентського Сенату університету Юрій Лозяк; представник культурно-розважального комплексу “Пасаж Гартенберг” Оксана Семенчук; керівник школи мистецтв “Леді” Василина Павлюк; організатор конкурсу краси “Міс Івано-Франківськ”, голова громадської ради з питань молодіжної політики Анатолій Корнійчук; власниця мережі салонів краси “Ера” Вікторія Хмельовська; інструктор “Yoga if School” Іван Вітенко.

У рамках програми заходу конкурсантки взяли участь у виходах-дефіле – «Етностиль», «Офіційний стиль»,«Мікс професій», “Вечірня сукня” та конкурсі «Мій талант».

У перервах між конкурсами глядачі мали нагоду побачити  цікаві виступи команди КВН «Перше-ліпше», музичні композиції молодих артистів Софії Михащук, Світлани Данчук, Юлії Турчин та хореографічну постановку у виконанні танцювального  колективу  «Майстерня почуттів».

“Атмосфера свята, краси й неймовірного шоу переповнювала зал і кожного глядача. Учасниці, заручившись шаленою підтримкою публіки, показали себе на вищому рівні й зробили незабутнім цей день”, – зазначив голова студентського Сенату Юрій Лозяк.

За рішенням журі конкурсу титул “Міс онлайн” отримала Наталія Линдюк, “Міс посмішка” – Яна Бонковська, “Міс стиль” – Роксолана Брич, “Міс чарівність” – Христина Лукинів , “Міс креативність” – Алла Кохана, “Міс грація” – Вікторія Дарій, “Міс вишуканість” – Світлана Половко, “Міс талант” – Анастасія Тумир. За результатами голосування глядачів конкурсу “Міс глядацьких симпатій” стала Юліана Душенко.

Титул “Віце-міс” отримала Анна Костюк. Саме за цю конкурсантку найбільше голосів віддали глядачі залу.

Переможницею конкурсу краси “Міс Першокурсниця 2018” Прикарпатського університету стала Наталія Линдюк з факультету історії, політології і міжнародних відносин.

• Наталія Линдюк здобула титул Міс-Першокурсниця