Зустріч ректорів та координаторів проекту Collegium Carpathicum

16-17 лютого у Вищій Східноєропейській школі в Перемишлі (Республіка Польща) відбулася зустріч ректорів та координаторів проекту Collegium Carpathicum, до якого входять Варшавський університет (РП), Вища Східноєропейська школа в Перемишлі (Польща), Остравський університет (Чехія), Католицький університет у Будапешті (Угорщина), Сучавський університет (Румунія), Пряшівський університет (Словаччина) та Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

На зустрічі підведено підсумки І семестру діяльності колегіуму, узгоджено календар лекцій на ІІ семестр та узгоджено перспективи Collegium Carpathicum. Проєкт передбачає англомовні лекції для студентів згаданих університетів на тему Карпатського регіону.

Наш університет отримав для реалізації цього проєкту грант Вишеградського фонду на 2019-2020 рр.. Вже цього тижня в університеті відбудуться чергові лекції професора Вітезслава Вілімека з університету в Остраві.