Юні хіміки та біологи експериментували в лабораторіях університету

Впродовж минулого тижня на базі факультету природничих наук пройшов практичний тур ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та біології. Уже традиційно організатором практичних змагань старшокласників виступили – кафедра хімії середовища та хімічної освіти, кафедра біології та екології.

Цьогоріч учасниками обласного етапу предметної олімпіади стали близько двох сотень учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області. Перед початком практичного туру  лаборанти кафедр провели детальний інструктаж учасникам олімпіади щодо дотримання правил безпеки в лабораторіях.

Під час виконання практичних завдань старшокласники проводили досліди, експерименти, працювали з хімічним обладнанням та реактивами.

“У ході практичного туру школярі здобули свій перший досвід роботи в спеціальних лабораторіях. Це, передусім, допомогло їм закріпити свої теоретичні знання, а також набути практичних навичок, вдосконалити вміння. Під час вирішення таких практичних завдань кожен із учасників проявив неабияку кмітливість і винахідливість, навчився експериментувати”, – зазначили організатори заходу.