Студентка економічного факультету Вікторія Леськів стала призером всеукраїнського конкурсу наукових робіт

Днями відбувся ІІ-ий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика». Захід пройшов у Львівському національному університеті імені Івана Франка. На конференції з доповідями виступили 27 студентів з 19-ти закладів вищої освіти України. На підставі обговорення результатів рецензування студентських наукових робіт галузевою конкурсною комісією було визначено 22 роботи-претенденти на перемогу, автори яких і представляли свої дослідження.

За результатами конкурсу студентка спеціальності «Економіка» нашого університету Вікторія Леськів посіла II місце. Майбутня економіст виступила з науковою роботою «Моделі управління виробництвом підприємств лісопромислового комплексу». Науковий керівник – доктор економічних наук, професор Леся Дмитришин.

Студентка економічного факультету стала призером всеукраїнського конкурсу