23 листопада студенти 1 та 3 курсу кафедри журналістики факультету філології були учасниками новаційного проекту «Іnдія. Почути та відчути» від культурної асоціації «Новий Акрополь».Організаторами проекту є Олена та Олександр Дутки. НОВИЙ АКРОПОЛЬ – це міжнародна культурна асоціація, яка працює у понад 50 країнах та об’єднує 40 000 волонтерів з усього світу. Основні напрямки діяльності: школа філософії, культурні проекти, волонтерство.Цілі та принципи «Нового Акрополя»: єдність, пізнання, розвиток. О 12:00 відбувся діалог культур. Індійські фестивалі. Краса і велич дивовижних індійських фестивалів «Дівалі» та «Холі» разом з Saarthak Mathur (Івано-Франківський національний медичний університет). Також о 13:00 відбувся діалог культур. Літературно-музичний перформанс. Кафедра Журналістики ПНУ 1 курс виконували поезію Рабіндраната Тагора у музичному супроводі.Поезію виконували: Діана Влад, Ярина Шкурат, Віталія Когуч, Анастасія Стецькович, Юлія Павлюк, Олена Горбатюк та Роксолана Михайлишин.Також Анастасія Стецькович розказувала вірш англійською мовою.Музичний супровід: Андрій Попович та Софія Мохнацька. О 14:00 відбувся майстер-клас «Індійський танець» (жіночі танці).Студенти мали змогу навчитися класичним індійським танцям разом з Priyanka Verma. Також о 15:00 відбувся кіноклуб «Ґанді». Студенти дізналися історію Людини, яка змінила Індію та показала світу як можна перемагати без зброї разом з Olexander Dutka (Новий Акрополь Франківськ). О 16:00 відбувся майстер-клас з розпису Мехенді.Усі охочі мали змогу навчитися малювати мехенді, та змогли щедро надати свої руки в якості моделі Priyanka Verma. Олександр Дутка подякував кафедрі журналістики та викладачці Галині Пристай за участь в проекті:»Дякую усім хто прийшов, та нашим друзям з Прикарпатського Національного Університету кафедри журналістики. Ми вже давно співпрацюємо з кафедрою.І я дуже вдячний за цікавий виступ, першокурсникам та Галині Пристай». Також Роксолана Михайлишин наголосила:» Студентам-журналістам, щоб стати фахівцями сучасного медіапростору треба більше знати, висвітлювати цікаво події, придумувати нові теми, комунікувати з громадою свого регіону та гостями краю.Участь у таких проектах допоможе нам, майбутнім журналістам, знайти однодумців, які допоможуть створювати новий журналістський продукт.Тож я дуже вдячна за такий досвід, безперечно саме такі волонтерські організації я буду і надалі відвідувати».