В Чехії вийшла книга професора нашого університету Ігора Козлика з методології літературознавства

Вийшла в світ методологічна праця завідувача кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства факультету філології Прикарпатського університету, доктора філологічних наук, професора Ігоря Козлика «Літературознавчий аналіз художнього тексту / твору в умовах сучасної міжнаукової та міжгалузевої взаємодії» (Брно, 2020). Видали книгу Центральноєвропейський центр славістики у співпраці з Чеською асоціацією славістів та Інститутом славістики Філософського факультету Університету Масарика. 

Книга складається з двох тематичних модулів, перший з яких репрезентує сучасні методики інтерпретації літературно-художньої продукції, а другий присвячений актуальним методологічним засадам літературознавчого аналізу художніх текстів у фаховій площині науки про літературу.

Книга видана українською мовою, зміст подано українською, чеською та англійською мовами. Вона містить покажчик імен, а також багатий ілюстративний та супровідний довідково-інформаційний (фоновий) матеріал.

Видання адресовано студентам-філологам, аспірантам, викладачам літературознавчих дисциплін закладів вищої освіти. 

З електронною (pdf) версією книги професора Ігора Козлика «Літературознавчий аналіз художнього тексту / твору в умовах сучасної міжнаукової та міжгалузевої взаємодії» можна ознайомитися за покликанням:

https://drive.google.com/file/d/1NNDEs5RaH7HZf1bf9jKMRIwSO5362lJr/view?usp=sharing