Ще один комплект медалей вибороли наші спортсмени

15 жовтня у столичному палаці спорту під егідою UWW стартував міжнародний турнір «Відкритий Кубок України з боротьби вільної серед чоловіків та жінок, присвячений видатним українським борцям та тренерам Kyiv 2020».

У ньому взяли участь, зокрема, і вихованці Академії вільної боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина, що функціонує на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Відрадно, що студенти факультету фізичного виховання і спорту вкотре довели свою майстерність та професіоналізм – Ігор Никифорук виборов золоту медаль (вк 70 кг), Роман Гуцуляк – бронзову (вк 57 кг).

Також випускниця факультету Ірина Харів виборола золото (вк 57 кг) та вихованець Академії Іван Кусяк завоював бронзу у ваговій категорії 70 кг.

Вітаємо наших спортсменів-борців, головного тренера Академії Івана Курилюка та президента Академії, декана факультету фізичного виховання і спорту Ярослава Яціва із високими здобутками на борцівській ниві! Наснаги вам та подальших перемог!