Невдовзі стануть відомі стипендіати Фонду «Повір у себе»

Скоро ми знатимемо імена 10 кращих студентів, які отримають допомогу в оплаті вартості за проживання в гуртожитку університету, та ще 15 тих, хто отримуватиме щомісячну стипендію в розмірі 2000 гривень від Благодійного фонду «Повір у себе»!

Вже третій рік поспіль Прикарпатський університет спільно з Фондом успішно реалізує проєкт з надання підтримки студентів із сільської місцевості. Така співпраця відбувається в рамках двостороннього Договору, який був підписаний у 2018 році.

21 жовтня відбулася онлайн-зустріч наших студентів-претендентів на перемогу із засновницею Фонду Іриною Іванчик, головою правління Фонду Світланою Мозговою та начальницею відділу корпоративного партнерства та комунікацій агропромхолдингу “Astarta-Kyiv” Лілею Марачканець. У ній також взяли участь т.в.ректора університету Валентина Якубів, начальниця науково-дослідної частини університету Ірина Галущак, адміністратори проєкту з боку університету Богдана Левицька та Тарас Паска.

За період співпраці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Благодійного Фонду «Повір у себе» підтримку отримали близько пів сотні наших студентів з сільської місцевості.