Відбувся перший онлайн-тренінг в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність

30 грудня відбувся перший тематичний онлайн-тренінг «Інфо-медійна грамотність: DOs and DON’Ts» для учнів Бережницької гімназії Новицької сільської ради ОТГ. Слухачами тренінгу стали 32 учасники: учні та вчителі Бережницької гімназії, викладачі кафедри журналістики факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та представники Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX.

Тренерка, кандидатка філологічних наук Соломія Хороб ознайомила слухачів тренінгу із поняттям медіаграмотності, навчила визначати особисте медіаполе та розрізняти маніпуляції в соціальних мережах. Учні Бережницької гімназії виявили зацікавленість до тематикою тренінгу. Гімназисти активно брали участь в обговоренні, задавали питання та наводили власні приклади.

Зазначимо, що тренінг відбувся в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української Преси. До реалізації проєкту залучені викладачі та студенти кафедри журналістики факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та фахівці ГО «Асоціація сталого розвитку громад». Метою запропонованої діяльності є створення і розповсюдження друкованих матеріалів та проведення 20 тренінгів протягом грудня 2020 – лютого 2021 року для популяризації медіаграмотності в селах, малих містах та ОТГ Івано-Франківської області. У зв’язку із каранинними обмеженнями всі заходи в рамках проєкту відбуваються в онлайн-режимі.

Якщо ви є представником навчального закладу чи ОТГ і бажаєте, щоб наші фахівці провели онлайн-тренінг для вашої громади заповніть заявку за посиланням: https://forms.gle/CnGVf5tDhKByaqc7A