Студент-спортсмен Ігор Никифорук став бронзовим призером чемпіонату Європи!

Студент-спортсмен 4 курсу факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, вихованець Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина Ігор Никифорук, котрий виступив у складі збірної України, став бронзовим призером чемпіонату Європи серед чоловіків з вільної боротьби у ваговій категорії 70 кг!

Вітаємо нашого чемпіона та його тренера, заслуженого тренера України Івана Курилюка, весь тренерський склад з черговою перемогою!

Зазначимо, що з 19 по 25 квітня у Варшаві (Республіка Польща) проходить чемпіонат Європи з трьох видів боротьби.

Довідково. Ігор Никифорук – чемпіон України (2019, 2021) з вільної боротьби серед чоловіків у ваговій категорії 70 кг, бронзовий призер чемпіонату Європи з вільної боротьби серед чоловіків (2021), бронзовий призер чемпіонату Світу серед чоловіків до 23 років (2019), бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів (2018).

Відео одного із поєдинків можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=E26-PqhlOd0&feature=emb_logo