Студент університету Андрій Стовп’юк успішно виступив у відбірковому етапі проєкту «Україна має талант»

Днями наш студент Андрій Стовп’юк у складі чернівецького гурту “ZAPAL” успішно виступив у телевізійному шоу “Україна має талант” (Випуск 4).

Музиканти зіграли авторську композицію на незвичних нині інструментах. Хлопці грають на цимбалах (Андрій Стовп’юк) і кахоні – інструментах, якими зараз мало хто володіє.

Молоді виконавці вразили зіркових суддів своїм неймовірно чуттєвим і душевним виконанням. Гурт отримав беззаперечні чотири суддівські «так»!

Андрій навчається на 3 курсі кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Наш студент також успішно поєднує навчання з роботою і працює в Івано-Франківському національному академічному обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка. Його неймовірну гру на цимбалах можна було чути у виставах “Гуцульське весілє” і “Коляда та й плєс …ізпрежди віка…” та у мюзиклі “Гуцулка Ксеня”.

Тож, побажаємо нашому талановитому студенту і його друзям переможної участі в проєкті.