З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

21 листопада нагадує всім нам про єднання задля відстоювання основних цінностей. Для українців немає нічого дорожчого, ніж Гідність і Свобода. Ми довели це під час Помаранчевої революції 2004-го. Ми на весь світ заявили про це під час Революції Гідності 2013-го. Щодня доводимо це і зараз у боротьбі з російським агресором.

Нинішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. На жаль, за це українці вже заплатили високу ціну – розстріляні Герої на Майдані, загиблі на війні проти російських окупантів. Серед полеглих чимало наших краян. Зокрема, під час Революції Гідності на Майдані загинув студент нашого університету Герой Небесної Сотні, Герой України Роман Гурик. Цьогоріч, захищаючи Україну в умовах повномасштабної війни, загинуло чимало наших випускників. У вдячності і вічній пам’яті низько схиляємо перед ними голови.

Українська нація готова й надалі захищати свою Свободу, Незалежність і Гідність.

Пам’ятаймо, що саме від кожного з нас залежить у якій Україні житимемо ми і наші майбутні покоління.

Тож, своєю працею, особистою відповідальністю, добрими справами та вчинками маємо утверджувати мир та добробут у рідній Україні.

Миру і добра нам усім, родинного щастя.

Вічна пам’ять Героям! Слава Україні!