Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

31 січня на базі Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника традиційно відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Участь взяли майже 90 учнів 9-11 класів Івано-Франківської області.

До складу предметно-методичної комісії та журі олімпіади увійшли науково-педагогічні працівники Навчально-наукового юридичного інституту:

1. Ігор Козич – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри політики у сфері боротьби зі злочинністю та кримінального права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, голова журі.

2. Зоряна Яремак – кандидатка юридичних наук, доцентка, завідувачка кафедри трудового, екологічного та аграрного права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, консультант.

3. Оксана Бурлак – кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, член журі.

4. Віталій Книш – доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, член журі.

5. Іван Костів – кандидат юридичних наук, викладач кафедри цивільного права, завідувач Юридичної клініки Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, член журі.

6. Руслана Гейнц – кандидатка юридичних наук, доцентка, завідувачка кафедри цивільного права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, член журі.

7. Леся Данилюк – кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри трудового, екологічного та аграрного права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, член журі.

8. Надія Петечел – кандидатка юридичних наук, викладачка кафедри судочинства Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, член журі.

Під час відкриття олімпіади директор Навчально-наукового юридичного інституту Юрій Микитин привітав учасників з початком ІІІ етапу олімпіади та розповів про переваги навчання саме у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне та європейське право».

Також директор проінформував учнів про найближчі інтелектуальні змагання з права для учнівської молоді, які організовує Навчально-науковий юридичний інституту, зокрема, про V інститутську олімпіаду з правознавства для учнів 9-11 класів (6 березня 2024 р.).