Університет безкоштовно навчав робототехніці і програмуванню

Гостями університету були учні початкових класів шкіл Івано-Франківська. Вони з великим захопленням навчалися створювати роботів та програмувати їх з допомогою конструкторів LEGO WeDo 2.0. Заходи проводив кандидат технічних наук, інженер-програміст Центру і старший викладач кафедри комп’ютерної інженерії та електроніки Михайло Котик.

Заступниця директора ліцею №5 Івано-Франківської міської ради Руслана Візнюк зауважила: «Важливо, щоб діти працювали над вирішенням практичних завдань у парах, втілювали свої задуми і спільно досягали кінцевого результату. Вони розвивали свої конструкторські навички і виявили бажання займатися робототехнікою у майбутньому, тому з нетерпінням запитували про наступні заняття».

Співпраця з учителькою початкової школи № 26 Івано-Франківської міської ради, лауреаткою престижної Премії Global Teacher Prize Ukraine Алісою Павлюк триває уже кілька років поспіль.

Cпівпрацюючи з командою Центру «PNU EcoSystem» ще у рамках проєкту програми ЄС Erasmus+ KA2 «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання – MoPED» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP), педагоги Івано-Франківська успішно застосовують у своїй практиці кращий європейський досвід, цифрові ресурси та інструменти, зокрема платформу Go-Lab для вивчення STEAM-предметів.

Директорка Центру “PNU Ecosystem”, де проходив захід, професорка Олена Будник вважає, що заняття з LEGO дозволяють реалізувати інженерні творчі ідеї, розкрити потенціал кожного учня, тому партнерство зі школами є важливим не лише в контексті профорієнтаційної роботи, а й проведення наукових досліджень зі STEM-освіти.